ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký futsalista Ladislav Mužík je druhý v tabulce střelců FNL .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2019/2020 / Play Off

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Play Off Místo: SH Datart Zlín Datum: 29.02.2020 17:00 Zápas č.: 65
Domácí: Futsal Zlín Hosté: Šakalí hněv Moravská Třebová Konečný výsledek:
7 : 5
Poločas:
3 : 5
Minuta Branky domácí Minuta Branky hosté Průběh skóre
    7 Lasovský Martin 0 : 1
    10 Valenta Josef 0 : 2
11 Velev Matěj "B"     1 : 2
    12 Válek Jakub 1 : 3
    14 Valenta Josef 1 : 4
15 Haloda Tomáš     2 : 4
18 Haloda Tomáš     3 : 4
    20 Válek Jakub 3 : 5
27 Světlík Ivo     4 : 5
40 Ulman Tomáš     5 : 5
44 Haloda Tomáš     6 : 5
50 Ulman Tomáš     7 : 5
ŽK domácí ŽK hosté  
Haloda Tomáš    
  Holub Michal  
Světlík Ivo    
Chvíla Jan    
  Vykydal David  
  Ehrenberger Jan  
ČK domácí ČK hosté  
  Holub Michal  
MK domácí MK hosté  
celkem počet chyb domácí celkem počet chyb hosté  
8 11  
I. rozhodčí: Frajt Oldřich  
II. rozhodčí: Vitásek Tomáš  
Delegát: Vladimír Vitásek  
Stručný referát o průběhu utkání:  
Zlín: Kiza,Haloda,Světlík,Ka,emčák,Julina,Chvíla,Zapletal,Chludil,Kovář,Ulman,Jakubčík,Velev
M.Třebová: Ehrenberger,Válek,Novotný,Matocha R.,Holub,Valenta,Sedláček,Vykydal,Lasovský,Bambušek,Štaffa,Vogl
Utkání začalo v pohodě, oba celky se snažily hrát kombinačně, na jistotu. První větší šanci měl Zlín, střelu Kováře však Ehrenberger nenechal i s pomocí tyče dojít do své branky. Ani hosté nechtěli zůstat pozadu. Valenta střílí mezi nohy brankáře Kizy, ale míč se šťastně odráží vedle branky. Následuje roh po němž se dostává ke střele Lasovský, ta jde mimo, ale od domácího Juliny se míč odráží do zlínské svatyně a posílá hosty do vedení. O dvě minuty později ztrácí Zlín nepochopitelně na polovině hrací plochy míč, čehož využívá Valenta a zvyšuje vedení hostů střelou pod padajícím Kizou na rozdíl dvou branek. Hra nabírá na tempu, neboť Zlín musí s nepříznivým vývojem něco dělat. Je to Velev, který se uvolní na šestce a nasadí „housle“ golmanovi hostů. Po tomto kontaktním gólu však brzy přibrzdí snahu domácích dvě rychlé branky hostů: Válek šikovně podél vyběhnuvšího brankáře domácích a Valenta, který vyrovnává stav „houslí“ brankářům, ale svůj tým posílá do překvapivého vedení 4:1. V dalších minutách pak zafunguje z minulých sezon známá spolupráce Ulman – Haloda. Znovu nalezený Ulman dvakrát nabíjí Halodovi a nechává jej vyniknout. Stav je 3:4 z pohledu domácích a z lavičky jde jasný pokyn: do poločasu vyrovnat. Gól padá, ale po špatné rozehrávce Kizy do jeho vlastní branky. Poločas tak vyhrávají Šakali 5:3. První půli lze charakterizovat tak, že v relativně vyrovnané hře domácí po několika fatálních chybách nechali vyniknout soupeře a umožnili mu zasloužené poločasové vedení.
Domácí nastoupili do druhé poloviny s Jakubčíkem v brance a snahou o zvrat v utkání, hosté s úmyslem dotáhnout utkání do vítězného konce. V druhé půli bylo vidět několik šancí na obou stranách i skvělé zákroky obou golmanů. Důležitým momentem byla 27.minuta, kdy po závaru v brankovišti poslal Velev patičkou míč za sebe, kde dobíhal nikým neatakovaný Světlík a snížil na rozdíl jediné branky. V další fázi utkání hosté znervózněli a domácí začali přebírat iniciativu. Byli podstatně aktivnější a vytvořili si několik šancí, v nichž byl opět aktivní Ulman. Ale ani hosté nezůstávali pozadu, zejména střela Sedláčka do protipohybu brankáře volala po gólu, ten však zázračně stačil ještě míč směřující do branky v pádu odrazit. Také Vogl sám před Jakubčíkem neuspěl
a ani Holub se svým pokusem o obhození v 38.minutě. A tak, když nedali branku hosté, povedlo se to v poslední minutě domácím. Velev našel v brankovišti nekrytého Ulmana a ten odvrátil v hodině dvanácté svůj tým od vyřazení a vykřesal pro něj šanci na postup.
V prodloužení 2x5 minut bylo k vidění ještě pár šancí na obou stranách. Tu největší zahodil Ulman když svůj trestný kop poslal vysoko nad branku. Klíčovým momentem byla 44.minuta, kdy po dalším faulu hostů kopal trestný kop Haloda a přesnou střelou k tyči a poslal domácí poprvé v utkání do vedení. Hosté měli ještě dvě šance /Lasovský,Válek/, ale minuly se účinkem. A tak v poslední minutě pečetil stav a postup Zlína do final four jejich dnes nejlepší hráč Ulman. Hosté, kteří zejména po pro ně příznivém průběhu prvního poločasu byli dnes asi nejblíže v historii k postupu do závěrečné fáze ligy, byli rovnoceným protivníkem. Postoupit mohl kterýkoliv z týmů. Šťastnější byl ten domácí.
 
 Celostátní­ liga 2019/20
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá soutěž:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

FacebookUEFS
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021ČFSF - Futsal | admin: